ייעוץ תעסוקתי אישי

האם אתה נמצא בתקופת אבטלה? מדוע אתה לא מוצא עבודה למרות כל המאמצים שאתה משקיע? איך תמצא את העבודה המתאימה לך? מה כדאי לקחת בחשבון? 

תקופה ללא עבודה היא תקופה קשה. זהו לא רק החוסר הכלכלי - גם מבחינה אישית יש תחושה של חוסר אונים. אנחנו כאן כדי לסייע לך למצוא את הדרך ולהשתלב במסלול עבודה יציב שמתאים לך. במסגרת ייעוץ תעסוקתי מובנה ובעזרת יועץ תעסוקה מקצועי תוכל לעשות זאת בפועל.

 

ייעוץ תעסוקתי אישי

שם התכנית: ייעוץ תעסוקתי אישי

קהל היעד: מחפשי עבודה בגילי 60-25, שמעוניינים בייעוץ תעסוקתי לצורך מציאת עבודה המתאימה להם מבחינה אישית ומקצועית ומיועדת לטווח ארוך. אנשים שמבינים שיש להם אחריות אישית למציאת העבודה והם שותפים מלאים ופרואקטיביים במהלך התכנית.

מטרות התכנית: מציאת עבודה בפועל בעזרת ייעוץ תעסוקתי אישי ומתוך מודעות אישית ותעסוקתית. הקניית כלים אישיים לצורך מציאת עבודה: בחירת מטרה מקצועית, בניית קורות חיים מותאמים למטרה, פיתוח מיומנויות שיווק עצמי ועבודה על תפיסות המעכבות תעסוקה.

הערך המוסף: מקובל להציע 'סל פתרונות' לקשיי תעסוקה. אתה מובטל? קח קורס! אתה מובטל? עשה הסבה! הנה יש כאן משרה פנויה - למה אתה לא לוקח? לא עברת את הראיון? לְבש חולצה מכופתרת ותיראה רציני יותר!

לכולם מציעים את אותם הפתרונות. 

תוכנית ייעוץ תעסוקתי אישי

בתעסוקתי יודעים שכשאתה לא עובד, זה לא משום שאתה מפונק או זקוק לפתרונות טכניים, אנחנו מבינים כי הפתרון הוא אישי וספציפי לך, וכדי להגיע אליו אתה צריך לעבור כברת דרך. במסגרת ייעוץ תעסוקתי אישי נדע לעזור לך להתמקד, לפתור את הדילמות, לתכנן את הצעדים הבאים ולפתח מיומנויות שיסייעו לך למצוא את העבודה הבאה ולהשתלב בה.

מסגרת התכנית: עד 12 פגישות אישיות עם יועץ תעסוקה.

 

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם