אודות תעסוקתי

צוות תעסוקתי מתמחה בייעוץ תעסוקתי אישי לאבחון, לכיוון ולהשתלבות בתעסוקה. הגישה הייחודית של הארגון מאפשרת לאדם למידה אישית של הפוטנציאל המקצועי יחד עם אפשרויות המימוש והיישום בפועל במהלך הייעוץ.

המטרה היא לתת כלים אישיים כדי שהאדם יוכל לנהל את מסלול חייו התעסוקתיים (לבחור מקצוע, למצוא עבודה, לעשות הסבה מקצועית או שינוי מקצועי) מתוך בחירה ומודעות אישית לצרכים, ליכולות ולרצונות שלו, המתאפשרים במסגרת הנתונים האישיים ובתוך מציאות החיים שהוא נמצא בה.

השילוב המנצח של ייעוץ תעסוקתי אישי שמביא בחשבון את מכלול הנתונים האישיים עם המחויבות ליישום במסגרת הייעוץ, מקנה לתכנית אחוזי הצלחה גבוהים מאוד.

מעל 85% מבוגרי התכנית מצאו עבודה והשתלבו במשרות איכותיות במשק הישראלי.

חזון

החזון של תעסוקתי הוא סיוע לאנשים בתקופת אבטלה ממושכת ו/או אנשים עם קשיי תעסוקה, על ידי ייעוץ תעסוקתי ברמה מקצועית גבוהה ובמחירים השווים לכל נפש, מתוך שאיפה חברתית לחזק את הפרט ולסייע לו לפתח מסלול תעסוקה יציב ואיכותי ובכך לחזק את החברה הישראלית כולה.

מטרות

תעסוקתי הוקם מתוך רצון לצמצם את מעגל האבטלה במדינת ישראל וכדי לתת מענה לציבור דורשי העבודה ולסייע לכל אדם למצוא את הייעוד הנכון עבורו בתעסוקה וכן לבנות ולתכנן מסלול לימודים וקריירה.

תכנון העתיד המקצועי והידיעה "במה אני טוב, מה מעניין אותי ומה אני יכול" מקדמים את ההנעה האישית (המוטיבציה) של האדם ומאפשרים לו לבנות לעצמו אבני יסוד וליצור חוויות והתנסות שימקמו אותו בעמדה מתאימה לו בהמשך חייו המקצועיים.

מודל הבחירה במסגרת הייעוץ התעסוקתי שפיתחנו, מאפשר לאדם לבחור בעצמו ולזהות את מרכיבי הבחירה שנכונים עבורו, הן תוך כדי התבוננות בעבר ובהווה והן ביחס לעתיד הקרוב והרחוק יותר.

אנו מאמינים כי מציאת המקום התעסוקתי הנכון לכל אדם תסייע לו בבניית הערך העצמי המקצועי שלו, תתרום לסיפוק אישי ומקצועי ומתוך כך הוא יהיה פרודוקטיבי יותר גם בעבודתו. המעסיק יקבל עובד טוב יותר, יעיל יותר, יציב יותר ומותאם יותר לתחום העיסוק שלו.

צוות תעסוקתי

שמוליק רביד - מנכ"ל

יועץ להכוון תעסוקתי, לימודי ועסקי

רונית שי 

יועצת הדרכה ותוכן מקצועי 

שושי בוק 

מנחה לאבחון והשתלבות בתעסוקה 

עינת דנינו 

מנחה לאבחון והשתלבות בתעסוקה 

רחלי מצליח 

מנחה לאבחון והשתלבות בתעסוקה

שותפים