שאלות ותשובות

זה נכון, הכוונה מקצועית אינה הכלי שיסייע לך למצוא עבודה ברוב המקרים. ההכוונה מתייחסת בדרך כלל רק לצדדים התאורטיים הקשורים לתעסוקה, עוסקת בכישורים של האדם, במטרה לסייע לו להצביע על תחום עיסוק שמתאים לו. כאשר הבחירה המקצועית מבוססת רק על הכישורים, ומתעלמת ממרכיב תעסוקה נוספים החשובים לא פחות, יכולה להתקבל המלצה שאינה ישימה בפועל, לכן יש צורך לבסס את הבחירה המקצועית על שלושת מרכיבי תעסוקה שהם ידע, נטיה מקצועית ותנאים להם אתה זקוק כדי ליהנות מהמשרה לאורך זמן.

בתעסוקתי, תוכל לקבל הנחיה אישית עד למציאת העבודה המביאה בחשבון את שלושת מרכיבי התעסוקה הנדרשים, כך תוכל להיות בטוח שהבחירה שלך מתאימה בדיוק לך, וכמובן אפשרית, וכך תמצא את העבודה בפועל.

בנוסף, בתעסוקתי קיימת תכנית לאבחון מקצועי אקטיבי, בה אתה שותף באופן מלא לבחירת הכיוון המקצועי וכך ניתן להביא בחשבון את שלושת מרכיבי התעסוקה שלך בבחירת מסלול לימודים מתאים שיאפשר בעתיד תעסוקה איכותית עבורך.

היתרונות של משרה נוחה שמתאימה לחיי המשפחה שלך, ומספקת ביטחון לטווח ארוך, רבים, ואכן קשה לוותר עליהם. אבל במבט מעמיק, אם נבחן את החסרונות של עבודה שאינה מסבה לך סיפוק, ואינה מתאימה לשאיפותייך המקצועיות, נגלה שאת משלמת מחיר יקר. בשפה המקצועית אנו קוראים לזה חוסר איזון במשולש המקצועי שלך, תנאי העבודה נוחים לך, אך מבחינה אישית ומקצועית את מתוסכלת וכך האיזון הבריא הופר, אנו מציעים לך לבחון מחדש את המרכיבים הנחוצים לך כיום, תכירי מראש את היתרונות והחסרונות וכמובן תגלי שישנן עוד אפשרויות אם תרצי, והן יכולות להיות הרבה יותר טובות עבורך, אפשרויות שיצרו מחדש את האיזון המקצועי שלך, אגב, לפעמים המסקנה האישית היא גם להישאר באותה משרה, אבל מתוך בחירה והבנת סדרי העדיפויות שלך, ולא מתוך אילוץ ותסכול

אנחנו נשמח להיות לצדך בתהליך ולסייע לך בבירור, ובבחירה המחודשת המתאימה לך.

אם אתה מעוניין למצוא עבודה הגעת למקום הנכון. כאן לא תמצא מאגר של אלפי משרות, אבל כאן בהחלט תמצא עבודה. בשונה מאתרי הדרושים הפועלים בשיטת "הכמות" ושולחים לכל מנוי מאות הצעות על סמך הגדרות שטחיות בלבד, אנחנו פועלים בשיטת האיכות. השיטה שלנו רואה קודם כל את האדם: מהם הכישורים שלו, מה הידע והניסיון שמביא אתו, אלו בחירות עשה בחייו ולאן הוא שואף. מתוך הידע על ה'סיפור התעסוקתי', אנו עוברים לשלב המעשי של חיפוש עבודה משותף, תוך הכוונה צמודה של מנחה תעסוקתי, בוחרים את המטרה המקצועית, כותבים קורות חיים, וניגשים לראיונות לאחר הכנה מתאימה. סיום התהליך משמעותו מציאת משרה מתאימה והשתלבות בעולם העבודה. בלי לירות לכל הכיוונים, בלי לשלוח אלפי קורות חיים. אם אתה מעוניין לעבוד חכם, ממוקד, ויעיל – אנחנו נשמח לעזור לך.

אימון אישי הוא תהליך תודעתי העובד על התפיסה העצמית של האדם, על גיבוש זהות וביסוס בטחון עצמי. זהו אכן תהליך שיכול לסייע לאנשים שחשים קושי בהערכה העצמית שלהם, אך מעבר לתחושה הטובה, שנותנת לאדם ביטחון לנסות ואולי גם להצליח - אין קשר מעשי בין התהליך הזה למציאת עבודה. לא מעט אנשים מסיימים תהליך של אימון אישי עם הרגשה מעולה, עם ציפיות גבוהות, ואז מתאכזבים מהמציאות, שאינה תואמת את השאיפות שהתגבשו בתהליך. תהליך של מציאת עבודה אינו יכול להתמקד רק ברגשות ובציפיות של האדם, התפיסות האשיות יכולות להיות גם המעכב העיקרי במציאת העבודה, האדם חייב לקחת בחשבון את מכלול הנתונים בחייו, את היכולות וגם את המגבלות שלו, צריך להתחשב גם בתנאים בעולם העבודה בדרישה למשרות מסוימות, בתנאי הסף וכד', זאת  כדי להגיע להתאמה אמתית ולמציאת משרה רלוונטית שתוכל להחזיק לטווח ארוך.

לא מעט אנשים מגיעים לתעסוקתי עם משאלה ש"ימצאו להם את העבודה המתאימה" כבר במפגש הראשוני הם מבינים כמה חשובה השותפות שלהם בתהליך, ההנחיה בתעסוקתי מאפשרת לך את מרחב הלמידה לבחור את המטרה המקצועית שלך, לדעת מדוע היא  מתאימה לך ואיך תוכל להשיג אותה, השילוב בין הידע שאתה רוכש והיישום בפועל במהלך ההנחיה, הם המפתח להצלחה.