ייעוץ לעצמאים

רוצה להקים עסק חדש? לפתח את העסק הקיים שלך?

כדאי שתבדוק -

מהי מהות העסק שלך, איזה יכולות וכישורים אישיים שלך תורמים לפיתוח ולהצלחת העסק, מה מעכב או מונע ממך להגיע ליעדים העסקיים שהצבת, כיצד תוכל לבנות תכנית עסקית שתכלול את הצרכים האישיים שלך ותסייע לך להתפרנס בכבוד בצורה עצמאית והאם כל זה בכלל מתאים דווקא לך.

ייעוץ לעצמאים

שם התכנית: ייעוץ לבעלי עסקים/ ייעוץ לעצמאים

קהל היעד:

  • יזמים בראשית דרכם
  • בעלי עסקים המעוניינים בפיתוח ותנופה של העסק
  • בעלי עסקים המעוניינים להוביל תהליכי צמיחה וגידול

מטרת התכנית: לסייע ליזמים ולבעלי עסקים לפתח חדשנות ויצירתיות בעסק, מתוך מודעות אישית-תעסוקתית ובאמצעות תהליך ליווי והנחיה הכולל ניתוח מעמיק כדי להגיע להשגת המטרות העסקיות שהוגדרו. התכנית בודקת את יכולת מימוש הפוטנציאל האישי ובונה חזון עסקי. במסגרת הליווי תגובש תכנית עסקית אשר תציב מטרות ריאליות ברורות שיגדילו את הסיכוי להצלחת העסק.

ייעוץ לעצמאים - למה אצלנו?

הערך המוסף: בעוד ייעוץ הרווח כיום נותן ידע וכלים לפיתוח העסק באופן כללי, בתכנית ייעוץ לעצמאים של 'תעסוקתי' נבחנת היכולת האישית שלך להוביל עסק ולפתח אותו בתנאים הקיימים סביבך. הלמידה על הצרכים האישיים שלך, על הכישורים ועל תפיסות העולם שלך - יש בכוחה לסייע לך לחולל את השינוי הנדרש בעסק שלך. גם אם אתה ותיק בתחום - בחינת האפשרויות שלך לפעול ולהצליח בצורה מיטבית טמונה ביכולת או באי-היכולת שלך לממש את ההמלצות. לכן, אנו רואים לנכון להקדיש זמן לייעוץ ולהתייחס באופן רציני למוטיבים הרגשיים המניעים והחוסמים את ההצלחה שלך.

מסגרת התכנית: 15-10 פגישות ייעוץ אישיות

 

 

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם