אשר מוצא עבודה לאחר שנתיים

אשר מוצא עבודה לאחר שנתיים

היי שושי!

מה שלומך?

אני כ"כ הרבה פעמים רוצה לדבר איתך ולשתף אותך ופשוט לא מצליח להגיע לזה אבל שתדעי שכמעט כל יום יש לי בראש לדבר איתך ולשתף קצת..

אז פשוט חשבתי שהכי טוב שבערב ככה כשכל היום מאחורי והכל רגוע אכתוב בנחת..

בקיצור, מה אני אגיד לך - במילה אחת, היה שווה לחכות.

השנתיים שחיפשתי עבודה היו קשות מאוד מאוד מאוד ( את יודעת, הזמן מטשטש את הזכרונות ופתאום הכל נראה אחרת..) זה השפיע עלי מאוד בכל התחומים - האישיים, החברתיים , הבטחון העצמי נפגע, סביבת מגורים היתה קשה לי והעדפתי שלא לבלוט.., החשש הכלכלי.. וכמובן השאלה הגדולה - מתי הכל יגמר ולאן בסוף אגיע..

אז ברוך ה' באמת הגעתי למקום מצוין. התנאים באמת טובים אבל הכי חשוב - האנשים שאני עובד איתם בצמוד, האחריות שנותנים לי, הלמידה האינסופית שאני חווה, הניסיונות, ההתנסויות, הקפיצה שלי למים, אני כל הזמן לומד מתוך עשייה והרבה הרבה דברים אני לומד לבד מכורך המציאות (אשמח לשתף יותר כשניפגש) הדינמיות..הספקתי אפילו לעבור בעבודה כמה משברונים קטנים שלדעתי הם כמובן רק מהחוויה שלי ותחושות אישייות שלי.

במבט לאחור, כשאני מנתח את המקומות שהייתי "אמור" להגיע (וכנראה שלא הייתי אמור..) אני באמת לא יכול לחשוב על עצמי שם..  אז היה קשה מאוד, אבל היום אני אומר ב"ה.. ואיך הכל התגלגל לטובה..

כשאני מנתח את  המפגשים שלנו ישר קופצים לי 3 דברים.

הראשון - זה המקום שנתת לי להוציא ולהקשיב לי בעין רגישה ומקצועית. הסביבה הקרובה כבר לא יכולה להכיל לאורך כ"כ הרבה זמן את הבאסות, והקשיים וכו' ובאותה תקופה הרגשתי שאני מתפוצץ וממש חייב מישהו ניטרלי שאוכל להוציא אצלו ולשתף.. את היית האדם הנכון בזמן הנכון. 

השני - ההכוונה. עשית איתי ביחד תהליך שגרם לי להבין קודם כל מה אני מחפש כי זה אולי אפשרי ובר השגה אבל בתוכי אני יודע שבאמת זה פחות מתאים לי ואני פחות מתחבר ורוצה, ומתוך זה היכולת להבין מה אני באמת רוצה, למה אתחבר וגם יתאים לי. אחרי שהבנתי את זה ובנקודה הזו נכנסו אנשים טובים שהיו שליחים ודרכם הגעתי לאן שהגעתי..

הדבר השלישי - הקפיצה למים. קפצתי למים עמוקים מאוד. למקום שסומכים עלי ומהרגע הראשון אני מתמודד עם החלטות ודברים שלא חשבתי שיקרו כ"כ מהר.. דיברנו על זה הרבה, גם פה, קורה שאני נתקף בפחד שלפעמים קצת משתק וגורם לקשיים להתעצם, אבל בסופו של דבר כל דבר כזה בונה אותי ומצמיח אותי קדימה.

שושי, כשחשבתי אם להתקשר או לכתוב, מעבר לקושי לתפוס במשך היום זמן ששנינו נוכל לדבר בנחת חשבתי שיהיה נכון לכתוב לך כי אני מאמין במילים. למילים יש כוח. אז באמת, רציתי להגיד לך מעומק הלב תודה רבה.כי הייתי צריך מישהו כמוך בתקופה הקשה שעברתי ואת היית, האדם הנכון והטוב, במקום הנכון ובזמן הנכון. תודה.

זה שאני כותב עכשיו לא פותר אותי מלקפוץ כמובן.. פשוט אני מאוד מאוד עסוק ולא יוצא לי להיות בירושלים בשעות שאפשרי להיפגש. אבל עוד נמצא את הזמן. מבטיח.

תמסרי דש חם ותודה גדולה.

אשר.