איך זה עובד?

1. פנייה בטלפון או מהאתר

2. ראיון אישי אחד על אחד

3. הנחיה עד לתעסוקה

שלבי תוכנית ההנחיה בארגון תעסוקתי

1. הצעד הראשון בשינוי מתחיל בפנייה שלך אלינו, בטופס המקוון או בטלפון.

2. הצעד הבא הוא ראיון טלפוני אישי, שמטרתו לסייע לנו להכיר אותך ולברר שתוכנית ההנחיה מתאימה לך ויכולה לקדם אותך, חשוב לנו להכיר אותך ולעשות תיאום ציפיות ללא מחויבות כספית מצדך, וכך גם אתה תוכל להכיר אותנו, להתרשם ולקבל את ההחלטה הנכונה עבורך.

3. הנחיה אישית – בשלב זה תיפגש עם המנחה שילווה אותך בתהליך. התכנית שלנו מורכבת משני חלקים, החלק התיאורטי (בירור, מיקוד, בחירה) והחלק היישומי - מציאת עבודה בפועל תוך ליווי, נתינת כלים והכוונה של המנחה. אנחנו מאמינים כי שני החלקים הם אלה שמקנים לנו את אחוזי ההצלחה הגבוהים בתכניות השונות.

מה עושים בחלק התיאורטי?

המסלול התעסוקתי שעברת עד עכשיו יכול לספר לך לא מעט על עצמך, תוכל ללמוד מהצלחותיך וגם ממקומות בהם פחות הצלחת, מתוך הלמידה הזו ניתן יהיה לבחור איך יראה המשך המסלול שלך. יחד עם המנחה תבנה את הסיפור התעסוקתי שלך, תסמן את החוזקות והיתרונות שלך, תברר את הידע, הנטייה והתנאים שלך לתעסוקה, תזהה חסמים ותלמד כיצד ניתן להתגבר עליהם. כל אלו יסייעו במיקוד ובחירה נכונה של אפיקי החיפוש המתאימים לך.

מה עושים בחלק המעשי?

לאחר שמיקדנו את אפיקי החיפוש יוצאים לדרך, בעזרת המנחה תבנו תכנית למציאת עבודה שתכלול משימות מוגדרות וליווי צמוד של המנחה. אתה יוצא לחפש עבודה, כאשר בכל שלב אתה מקבל את הכלים המקצועיים הדרושים: שיווק עצמי, כתיבת קורות חיים, הכנה לראיונות  ומיונים, משא ומתן עם המעסיק העתידי ועוד. שלב זה מסתיים כאשר אתה מוצא את המשרה המתאימה לך ויכול לסיים את דרכך בארגון תעסוקתי ולהתחיל את דרכך המקצועית החדשה.

כאן המקום לומר, שאנחנו מאמינים בך והמטרה בתהליך הזה היא שתוכל למצוא את מקום העבודה בכוחות עצמך.

בזכות היוזמה האישית והרצון ליישם ולהשתמש בכלים שנרכשו במהלך ההנחיה, 9מתוך 10 פונים מצאו את העבודה בכוחות עצמם, גם אתה יכול! 

 

השאר לנו פרטים ונחזור אליך בהקדם