חיים, מחפש משרה קבועה

חיים מחפש משרה קבועה

יחד עם חג האביב והחירות הכללי אני מציין בימים אלו אביב וחירות אישית במישור התעסוקתי אני נמצא במקום של הבשלה והתחלה של דרך חדשה במישור התעסוקתי שהושג במידה רבה בזכותך. הגעתי אלייך לאחר חודשים של חיפוש עבודה וניסיון קצר בעבודה זמנית כאשר אני מחפש עבודה באופן מפוזר "יורה לכל הכיוונים" ללא תוצאות ובתחושת בלבול וייאוש. במשך הפגישות למדתי להכיר בכיוונים התעסוקתיים שקיימים בחלומות שלי מהעבר ולבחור במודע בכיוון אחד ממוקד עם חזון לעתיד ופתיחות לתחנות שונות בדרך למימוש שלו. לאחר הבחירה בנתיב צפו ועלו נושאים שונים החל מטיפים במציאת עבודה והתנהלות בראיון עבודה וכלה בעיקר - שיפור עצמי בנוגע לניהול זמן ותכנון, ראיית הטוב בעצמי ובסביבה והבנה שיש לי באמת מה לתרום בעולם העבודה בתכונות אופי יסודיות.

תוך כדי התקופה עזרת לי להתמודד עם ראיונות עבודה ומיקוד החיפוש והפיכתו לפעיל ויזום יותר תוך הדגשת הפן האישי-אנושי בחיפוש והעדפתו על פני חיפוש ווירטואלי במודעות דרושים. כאשר הזדמנה האפשרות לעבוד כטכנאי מחשבים, עודדת אותי מתוך מחשבה שהוכיחה את עצמה שהחוויה החיובית של היות אדם עובד והאפשרות להתקדם לעבר החזון הרחוק יועילו לי גם אם לא מדובר במשרת פיתוח תוכנה אותה חיפשתי.

לאחר כחודשיים של עבודה בהם הרגשתי תחושת ערך ולמידה רבה כטכנאי מחשבים בבתי ספר, קיבלתי הצעת עבודה בפיתוח תוכנה. ההצעה הגיעה לאחר שבועות אם לא יותר שהפסקתי לחפש עבודה באופן ישיר, בראיון הרגשתי איך שהביטחון העצמי שנוסף לי בעבודה וההתמקדות בטוב ובחיובי סייעו לי להתקבל לעבודה שרציתי כמתכנת. אני בטוח יותר מאשר בעבר שיש בי תכונות וכישרונות שימושיות לעולם העבודה, אך בעזרתכם נוצרו הכלים להתמקד בכך. לכן רציתי להודות לך באופן אישי ואני מאחל שתזכו לסייע לרבים אחרים בהצלחה כפי שעשיתם עמדי.