דקלה, עוזבת את העבודה לאחר 15 שנה

דקלה, עוזבת עבודה לאחר 15 שנה

שושי יקרה,

תודה מעומק הלב על החוויה המשמעותית שעברתי איתך בתהליך חיפוש העבודה.

לאחר חמש עשרה שנות עבודה יצאתי לתהליך חיפוש עבודה ללא כלים, ללא היכרות מעמיקה עם שוק העבודה, הרגשתי מבולבלת, לא מבינה את "כללי המשחק" החדשים ומרגישה שככל שעובר הזמן הביטחון העצמי שלי יורד  ושהתחושה שלי היא שלא בטוח שאמצא עבודה ובטח לא כלבבי.

לאחר סדרת מפגשים של בירור הנטיות והתנאים החשובים לי, עם משימות מכוונות למיקוד וחיפוש נכון, עם צפייה ישירה בחסמים שלי והבחנה ברורה בתפקידים שיכולים להתאים לי, יכולתי לצאת לדרך ולראות באופן ברור את ה"נתיב שלי".

בכל המפגשים נטעת בי תחושת ביטחון שיש לי את כל הכישורים למצוא מקום עבודה טוב ומספק מצד שני לא ויתרת לי ודרשת ממני לגייס את כל כולי לתהליך, בחוכמה רבה עזרת לי לעשות סדר בדברים ולראות בבהירות עם איזה "מטען" אני יוצאת לדרך.

בתום  התהליך הרגשתי מוכנה, שמחה ובטוחה לקראת משימת חיפוש מקום העבודה.

ואכן התראיינתי במספר מקומות והודות לכלים שקבלתי יכולתי מיד לזהות מה מתאים לי ומה לא.ולאחר פרק זמן קצר מצאתי את מקום העבודה שלי במרכז מוסיקה ומחול 

- בתפקיד רכזת חוגים ומפיקת אירועים.

אין ספק , שהודות לתהליך שעברתי ב"תעסוקתי" יצאתי לדרך מגובשת , בביטחון  ובידיעה שיש לי את כל הכישורים למציאת מקום עבודה כלבבי.

אני רוצה להודות לכל הצוות הנפלא של "תעסוקתי"  שכל אחד בדרכו הוא חלק מהתהליך שעברתי, תודה לרחלי המקסימה, ליניב המקצועי ולך שושי יקרה, על המקצועיות, הלבביות והאיכפתיות האמיתית לאורך כל הדרך.

עבודתכם חשובה מאוד , כיון שלתחום התעסוקה יש היבטים משמעותיים מאוד מעבר לעניין הפרנסה.

ושוב תודה,

דקלה