ייעוץ תעסוקתי לבכירים ואנשי הייטק

התחרות קשה, ככל שעובר הזמן יש יותר ויותר אנשים שמתמודדים על משרות בכירות וכאן אנחנו נכנסים לתמונה.

  תעסוקתי

 ייעוץ תעסוקתי לבכירים ואנשי הייטק

ייעוץ תעסוקתי לבכירים ואנשי הייטק

עברת דרך ארוכה. בנית לעצמך קריירה, צברת ניסיון של שנים בתחום שלך, והנה... אתה צריך לעשות שינוי. אתה חושב על זה ברצינות ורוצה לדעת אילו אופציות קיימות בשבילך. התחרות קשה. ככל שעובר הזמן יש יותר ויותר אנשים שמתמודדים על משרות בכירות, וכאן אנחנו נכנסים לתמונה. לא משנה מתי הייתה הפעם האחרונה שבה חיפשת עבודה. משנה מה עשית עד עכשיו ולאן תלך מפה עם הניסיון, הידע, היכולות שלך והתכונות שמאפיינות את אישיותך.

ייעוץ תעסוקתי לבכירים ואנשי הייטק מתאים למנהלים בשלל רמות, דרגים ותפקידים. אנשים שלרוב רוצים לעשות שינוי אך לא ברור להם איך. זו המסגרת המתאימה למי שמבין שלא מספיק ללמוד מקצוע כדי להצליח - צריך לחתור לזה כל הזמן. רק אתה אחראי על העתיד המקצועי שלך, ולכן כדאי שתסתכל על כל התמונה ולא רק על הנקודה שאתה נמצא בה כרגע.  

ייעוץ תעסוקתי לבכירים, מנהלי צוותים, ראשי מחלקות, ראשי חטיבות, סמנכ"לים, מנכ"לים, אנשי שיווק ומכירות, ייעוץ תעסוקתי הייטק, אנשים שבאים ממקצועות ההנדסה השונים, לוגיסטיקה, כספים ועוד - כל אלו ימצאו ב'תעסוקתי' צוות מומחים ויועצי קריירה שיעזרו לאתר את התפקידים השונים הרלוונטיים אליהם בעזרת ייעוץ אישי בכמה מסלולים. את התכניות השונות בנינו בהרבה מחשבה והסתכלות קדימה. מכל 10 אנשים שמגיעים לייעוץ התעסוקתי שלנו - 9 מוצאים עבודה, זו הסטטיסטיקה.

ייעוץ תעסוקתי לבכירים

למי מתאים ייעוץ תעסוקתי לבכירים?

כאמור, מסלול ייעוץ תעסוקתי לבכירים מתאים למנהלים שמעוניינים או נאלצים להשתלב בתפקיד חדש. נוסף לכך הוא גם עבור אנשים שכבר צברו את הניסיון הרלוונטי כדי להשתלב בתפקיד ניהולי בעתיד הקרוב. הייעוץ האישי יאפשר לכם לרכוש כלים פרקטיים שיסייעו לכם להגיע לשם. למידע נוסף על הכוונה תעסוקתית.

סביב מיון למשרות בכירות יש הרבה מתח ורגישות. אלו תפקידים שיש בהם אחריות, ולכן כל החברות המגייסות בכירים רואות בהם אנשי מפתח בעלי יכולות ניהול ותכונות ייחודיות כמו מנהיגות, יכולת עבודה תחת לחץ, יחסי אנוש מעולים, ראייה מרחבית ועוד. עם ייעוץ תעסוקתי לבכירים זהו המקום להבין מהן החוזקות שלכם ואיך אתם ממנפים אותן לטובתכם, ובמה אתם נבדלים מהאחרים. מדובר בתהליך מלא במודעות עצמית, הן בתהליך חיפוש העבודה והן בקבלתה. כל ארגון שמגייס בכירים בודק את התאמת האנשים בצורה מדוקדקת, קפדנית ועמוקה, ולכן חובה להגיע מוכנים ומדויקים.

 קיראו גם על אבחון תעסוקתי.

שוקלים לפתוח עסק? לחצו כאן

מאמרים נוספים בנושא

פיטורין - איך עוברים את התקופה הזאת בהצלחה

פיטורין - איך עוברים את התקופה הזאת בהצלחה

איך משפיעה עלינו התמודדות עם מציאות של פיטורין? מה קורה לנו ואיך ניתן לעבור את התקופה הקשה הזאת בשלום?

מאת שמוליק רביד
קורות חיים- איך עושים את זה?

קורות חיים- איך עושים את זה?

כתיבת קורות חיים, אינה משימה טכנית בלבד, מטרתה לפתוח לך דלת, לתת לך הזדמנות להציע את עצמך לתפקיד, מעוניין לעשות זאת נכון ולהגדיל את סיכוייך? תוכל לקרוא כאן את ההנחיות לכתיבה נכונה ויעילה

מאת יניב שמואלי